Půjčovní řád

Půjčovní řád

Vždy prosím volejte předem na tel. 774 173 184 při vyzvedávání i vracení karavanu.

Příslušenství objednávejte prosím aspoň týden předem přes formulář nebo na e-mail mag.j@seznam.cz

  1. Karavany půjčujeme v sezóně turnusově a to od soboty 14:00 do pátku 20:00 na adrese Srbice 34, Srbice, okr. Teplice. Individuálně je možno domluvit vrácení na sobotní dopoledne (za příplatek). Mimo sezónu je možno vypůjčit si karavan na víkend.
  2. Rezervovat karavan si můžete telefonicky (i SMS) na čísle 774 173 184 nebo na e-mailové adrese mag.j@seznam.cz
  3. Cena za zapůjčení karavanu je uvedena u popisu jednotlivých karavanů. V ceně je zahrnut mimo jiné propojovací kabel na 220 V, přídavná zrcátka, nádobí, naplněná plynová bomba, speciální toaletní papír a chemie do WC. Za příplatek je možno si zapůjčit další příslušenství (plátěná předsíň, skládací židle a stůl, lůžkoviny, prodlužovák, držák na kola atd.)
  4. Rezervační poplatek ve výši 2000 Kč odešlete na číslo účtu 2400648649/2010. Tento poplatek bude následně odečten z nájemného. Při stornování rezervace více než měsíc předem je rezervační poplatek vrácen ve výši 1000. Pokud je rezervace stornována více než týden předem, bude Vám vráceno 500,- Pokud nebude umožněno vycestovat z důvodu pandemických opatření apod, ponecháme si 500,- jako manipulační poplatek, zbytek Vám bude vrácen. Rezervační poplatek však posílejte až po obdržení e-mailu nebo SMS, že Vámi vybraný termín je volný.
  5. Při vyzvednutí karavanu se platí půjčovné v celé výši plus vratná kauce ve výši 10.000 Kč. V případě nutnosti bude použita na úhradu způsobené škody.
  6. Karavan se půjčuje a vrací vždy čistý, uklizený, s vylitou a vyčištěnou kazetou chemického WC. Pokud nemáte čas, chuť nebo možnost tuhle podmínku splnit, bude Vám účtován poplatek ve výši 500-1000 Kč.
  7. Škodu způsobenou běžným opotřebením nijak nezpoplatňujeme, jen ji prosím vždy nahlaste. Pouze při nevratném zničení způsobeném nedbalostí příp. ztrátě vybavení nebo příslušenství účtujeme 50-80% z kupní ceny. Ztráta klíčů nebo dokladů stojí 1000 Kč /kus.
  8. V karavanech platí přísný zákaz kouření a také braní chlupatých mazlíčků dovnitř je zakázáno. Nedodržení budeme sankcionovat částkou 1.000-2.000 Kč.
  9. Při nedodržení času vrácení bude každá hodina zpoždění zpoplatněna částkou 300 Kč. Chceme, aby všichni naši klienti byli spokojeni a i ten, který si bude karavan půjčovat po Vás má právo odjet včas. Děkujeme za pochopení.
  10. Všechny ceny jsou smluvní a nájemce si vyhrazuje právo odmítnout požadavek na zapůjčení a to bez udání důvodu.