Půjčovní řád

Půjčovní řád

  1. Karavany půjčujeme v sezóně turnusově a to od soboty 16:00 do následující soboty 10:00 (v rezervačním kalendáři zadávejte do pátku) na adrese Staré Srbice 34, Srbice, okr. Teplice. Výjimky povoleny.
  2. Rezervovat karavan si můžete telefonicky na čísle 774 173 184 nebo na e-mailové adrese mag.j@seznam.cz nebo za použití rezervačního kalendáře, který naleznete u popisu každého karavanu.

  3. Cena za zapůjčení karavanu na týden je 7 krát cena uvedená u popisu jednotlivých karavanů. V ceně je zahrnut mimo jiné propojovací kabel na 220 V, přídavná zrcátka, nádobí, naplněná plynová bomba, speciální toaletní papír a chemie do WC. Za příplatek je možno si zapůjčit další příslušenství (plátěná předsíň, skládací židle a stůl, lůžkoviny, prodlužovák atd.)
  4. Rezervační poplatek ve výši 500 Kč je splatný do tří pracovních dnů na číslo účtu 2400648649/2010. Tento poplatek bude následně odečten z nájemného. Při stornování rezervace více než tři týdny předem je rezervační poplatek vrácen v plné výši, jinak propadá. Rezervační poplatek však posílejte až po obdržení e-mailu, že Vámi vybraný termín je volný.

  5. Při vyzvednutí karavanu se platí půjčovné v celé výši plus kauce ve výši 5.000 Kč, která bude v případě nutnosti použita na úhradu způsobené škody.

  6. Karavan se půjčuje a vrací vždy čistý, uklizený, s vylitou a vyčištěnou kazetou chemického WC. Pokud nemáte čas, chuť nebo možnost tuhle podmínku splnit, bude Vám účtován poplatek ve výši 500-1000 Kč.

  7. Škodu způsobenou běžným opotřebením nijak nezpoplatňujem, jen ji prosím vždy nahlaste. Pouze při nevratném zničení způsobeném nedbalostí příp. ztrátě vybavení nebo příslušenství účtujeme 50-80% z kupní ceny. Ztráta klíčů nebo dokladů stojí 1000 Kč /kus.

  8. V karavanech platí přísný zákaz kouření a také braní chlupatých mazlíčků dovnitř je zakázáno. Nedodržení budeme sankcionovat částkou 1.000-2.000 Kč.
  9. Při nedodržení času vrácení bude každá hodina zpoždění zpoplatněna částkou 300 Kč. Chceme, aby všichni naši klienti byli spokojeni a i ten, který si bude karavan půjčovat po Vás má právo odjet včas. Děkujeme za pochopení.
  10. Všechny ceny jsou smluvní a nájemce si vyhrazuje právo odmítnout požadavek na zapůjčení a to bez udání důvodu.